Возможности MAGic solution

ТВ-каналы и VoD

Линейное ТВ и видео по запросу

Мультиэкран

Удобный плеер для всех девайсов

Продвинутые функции

EPG, ТВ-архив, nPVR, балансировка нагрузки и родительский контроль

Доходный сервис

Подключайте биллинг через API и продавайте подписки

Полная статистика

Отслеживайте популярность контента и узнавайте привычки пользователей

Защита контента

Поддерживаем DRM- и CAS-решения

Часто задаваемые вопросы

Здесь собраны ответы на самые популярные вопросы наших клиентов.

Якими мовами перекладено інтерфейс приставок і Ministra Player?

Наші рішення використовують оператори по всьому світу, тому користувацький інтерфейс і додатки доступні англійською, німецькою, іспанською, французькою, італійською, португальською, арабською, російською та українською мовами.

Що таке Ліцензійні Ключі?

Ministra Player можна завантажити безплатно, але працюватиме він тільки за наявності Ліцензійного Ключа. Цей унікальний код прив’язується до пристрою. Ціна Ліцензійного Ключа для розумних телевізорів, смартфонів і планшетів — 5 $, для Android-приставок і Android TV-пристроїв — 10 $. Для приставок MAG Ключ не потрібен, там уже встановлено ліцензований Ministra Player.

На яких пристроях працює Ministra Player?

Користувачі зможуть дивитися ваш контент на медіаплеєрах Roku й Apple TV, смартфонах і планшетах iOS та Android, розумних телевізорах Samsung Smart TV, Tizen TV і LG webOS, на Android TV і звичайних Android-пристроях. Ministra Player уже доступний у їхніх офіційних маркетах.

На приставках MAG додаток працює безплатно, для роботи на інших девайсах йому потрібен Ліцензійний Ключ.

Що таке Ministra Player?

ТВ-платформа Ministra підтримує приставки MAG, розумні телевізори, смартфони, планшети та сторонні медіаплеєри. Це можливо завдяки мультиекранним додаткам Ministra Player. Програвач не містить контенту й відтворює тільки ТВ-канали та відео за запитом від IPTV- та OTT-провайдерів.
Уявіть, що у вас уже є власний плеєр у більшості магазинів додатків. Щоб під’єднатися до вашого сервісу, абоненту знадобиться лише завантажити Ministra Player з маркету, ввести адресу вашого сервісу, а також свої логін і пароль. Брендована версія плеєра з унікальним оформленням і спрощеною авторизацією доступна для Android та iOS. Для ПК доступна вебверсія Ministra Player.

Яке middleware ви використовуєте?

Ми розгорнемо для вас ТВ-платформу Ministra 5.6.1 — програмне забезпечення для керування обліковими записами користувачів, пакетами послуг, контентом та інфраструктурою. Ви зможете налаштувати користувацький інтерфейс під власний фірмовий стиль і вибрати зручний спосіб монетизації: підписки або оплату за перегляд.

Які приставки я можу вибрати?

Для проєкту ви можете вибрати приставки MAG на базі Android і Android TV. Це потужні пристрої з підтримкою 4K, технології HEVC, шести- й восьмиканального звуку Dolby Digital і Dolby Digital+.

Чи можливо відстрочити платіж?

Так, ви можете відстрочити платіж за послугу MAGic Solution. Для цього виберіть відповідний план і заповніть форму. У полі з описом проєкту вкажіть, що хотіли б відстрочити платіж.

Який досвід в Infomir у запуску IPTV/OTT-проєктів?

Infomir випускає IPTV/OTT-рішення з 2001 року. На базі наших приставок і програмного забезпечення успішно працює понад 4500 проєктів у 151 країні.

Я отримаю контент разом з MAGic Solution?

Ні, ми допомагаємо тільки з інфраструктурою та технічною підтримкою. Infomir не поширює, не транслює та в жоден інший спосіб не надає телевізійного чи відеоконтенту.